nagłówek zdjęcie recepcji
KARDIO-MED - dbamy o wasze zdrowie od 2000 roku
facebook.com

Aktualności

REJESTRACJA ONLINE - Internetowy System Rejestracji

Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, że w przychodni KARDIO-MED w Markach został uruchomiony portal REJESTRACJI INTERNETOWEJ na wybrane terminy do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Rejestracja Online dostępna jest na stronie internetowej przychodni pod adresem: www.rejestracja.mozmarki.pl

Korzystanie z Rejestracji Online jest bezpłatne i pozwala całodobowo przez 7 dni w tygodniu rejestrować się na wolne terminy do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W celu skorzystania z rejestracji on-line należy zgłosić się osobiście do rejestracji przychodni KARDIO-MED, aby aktywować konto. Z uwagi na ochronę danych osobowych wymagana jest osobista wizyta w przychodni i nie ma możliwości założenia i aktywacji konta telefonicznie.
Do uruchomienia konta wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości oraz podanie poniższych danych lub wypełnienie formularza:

Imię i Nazwisko
PESEL
Adres Zamieszkania
Adres E-mail
Telefon

Prosimy o zapamiętanie lub zapisanie podanego hasła, hasło można w każdej chwili zmienić na stronie Rejestracji Online (www.rejestracja.mozmarki.pl).
Podanie adresu e-mail jest wymagane w celu skorzystania z procedury odzyskiwania zapomnianego hasła. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany link do ustawienia nowego hasła.

Zachęcamy do korzystania z tej formy rejestracji i prosimy o informowaniu o odwołaniu wizyty drogą telefoniczną 22 781 16 03, 22 781 15 83 lub SMS na numer +48 730 999 063

 Formularz zgłoszenia do rejestracji online.

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa